OSTUKORV 0 toode toodet 0,00 € on tühi

Tellimis ja garantiitingimused

Rehviring.ee e-poe tellimis ja garantiitingimused


1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna www.rehviring.ee omanik (M&E Teenused OÜ reg. kood 11368677, Energia 6a, 11316, Tallinn) vahel.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad rehviring.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad ja toodete eest tasumine
2.1. Rehviring.ee e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul. Tellimus tühistatakse kui ostusumma ei ole laekunud 3 tööpäeva jooksul.
2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%, kui toodete hindade juures ei ole märgitud teisiti.
2.3 Makse on võimalik sooritada pangalingi vahendusel: Swedbank, SEB, Nordea ja LHV. Lisaks on võimalik tasuda krediitkaardiga või tellida arve e-posti aadressile ja tasuda tellimus pangaülekandega. 
Arve saadetakse Teile e-posti teel peale ostusumma tasumist M&E Teenused OÜ arvelduskontole.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
3.1. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta.
3.2. Tellija andmetesse sisestage nõutavad andmed. 
3.3. Olge tellija andmete lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) peale tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest M&E Teenused OÜ arvelduskontole.
4. Toodete tarneaeg ja kohaletoimetamine
4.1. Transpordikulu Eestisse nelja (4) või enama rehvi või velje tellimisel Eesti piires on 0€. Kui tellimus on esitatud 1-3 rehvile või veljele, või tellimuse kogusumma on vähem kui 150€, siis korvab saatmiskulud osaliselt Tellija, mis on 5€ tellimuse kohta. 1-3 sõiduauto aku saatmine Eesti piires 5€ ning veoauto aku saatmiskulud 8€.
4.2. Peale Lepingu jõustumist (vastavalt Tingimuste punktile 3.4), toimetatakse tooted tellimuse vormis märgitud aadressile ja võetakse Teiega ühendust kontakttelefoni teel.
4.3. Tooted (rehvid ja veljed) mis on rehviring.ee veebilehel kuvatud kirjaga LAOS, tarnitakse Eestisse (peale ostusumma laekumist, lepingu punkt 3.4), 1-2 tööpäeva jooksul, Soome 2-4 tööpäeva jooksul. Rehvid, mis on kuvatud kirjaga tellimisel „1-3 tööpäeva“, on tarneaeg kliendini (peale ostusumma laekumist, lepingu punkt 3.4) vähemalt 2 tööpäeva, Soome vähemalt 4 tööpäeva. Juhul kui tellitud toodete tarneaeg osutub pikemaks kui määratud, võetakse kliendiga esimesel võimalusel ühendust telefoni või e-posti teel ning lepitakse kokku kauba saabumisaeg. Liiga pika tarneaja korral on kliendil õigus tellimusest loobuda ning tasutud raha (koos transpordi maksumusega) tagastatakse tellija pangakontole.
4.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoimetamise aeg.
4.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine on  võimalik vaid kullerfirmaga sõlmitud isikliku kokkuleppe alusel.
4.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi ja viivitusi toodete kohaletoimetamisel.
4.7. M&E Teenused OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituse eest, kui põhjuseks on Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsus või ebaõigsus.

4.8. Enne kauba vastuvõtmist ja allkirjastamist, soovitame Teil kaup üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Vigastatud tootest palume Teil teatada elektronposti aadressile [email protected] või kontakttelefonil +372 569 13456. Kullerfirma poolt vigastatud toode asendatakse.
5. Tellimuse tühistamine ja toote või toodete tagastamine
5.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates rehviring.ee e-poe elektronposti aadressile [email protected] vastavasisuline teade koos tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga.
5.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist toode või tooted tagastada või vahetada välja mõne muu toote vastu. Juriidilistele isikutele  (nt ettevõtetele ja asutustele) 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, mis on 20 eurot Eesti piires ja 58€ Soome tellimuste puhul, välja arvatud juhul, kui toode ei vastanud tellitule. Kui tagastate ostetud toote(d) oma transpordiga siis kulusid Teil katta ei tule.
Kui tellitud kaup ei vasta tellitule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või kauba laost puudumisel tagastame raha tellija pangakontole vastavalt esitatud arvele.
5.3 Taganemisõigust ei kohaldata järgmistel juhtudel:
Kliendi poolt Rehviring.ee-(le) tagastatud kaup on kasutatud
Kaubanduslik välimus on rikutud
Velgede tagastamisel ei ole säilinud originaalpakend
Tooted, mis on tellitud kliendile eritellimusel. 
6. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
Kõikidele meilt ostetud uutele rehvidele ja velgedele kehtib 2 aastane tehasegarantii.

Tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead, v.a rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid.
Garantii alla ei kuulu:

  • Asjade vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumi, ebaõige kasutamise ja ladustamise tulemusena. 
  • Vigastused, mille tekkimisele on klient tahtlikult või ettekavatsemata kaasa aidanud.
  • Tooted, mida on remonditud või taastatud
  • Vigastused, mis on tekkinud rataste vale suunangu, ratta disbalansi, rikkis pidurite või amortisaatorite, ebaõige rehvirõhu, ülekoormuse või kettide kasutamise tõttu. Samuti vigastused, mis on tekkinud rehvi kasutamisest maastikul, võidusõidul, tulekahju, avarii või tahtliku vigastuse tagajärjel.
  • Vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu.
  • Suverehvid, mille mustri jääksügavus on alla 3 mm ja M+S tähistusega rehvidel 4mm.
  • Rehvide naastutus ja naastud.
  • Kui läbi viidud kontroll tõestab materjali- või tootmisviga, siis toode parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Kaudseid kulusi garantii ei korva.
  • Rehvide kompensatsioonisumma arvutatakse rehvimustri kuluvusastme järgi, s.t., et teostatakse nn. "järelejäänud mustri" sügavuse mõõtmine.
  • Rehvide kompensatsioonisumma arvutamine toimub järgnevalt: Toote ostuhind / kasulik mustrisügavus x (kasulik mustrisügavus - kasutatud rehvi kasuliku mustrisügavuse jääk). Kasulik mustrisügavus on uue rehvi mustrisügavus kuni garantiitingimustes kehtestatud mustrisügavuseni kulumine.

7. Vastutus ja vääramatu jõud
M&E Teenused OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida M&E Teenused OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist M&E Teenused OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
8. Muud tingimused
8.1. Kõikide rehviring.ee e-poest tellinud klientide isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 
8.2. Teie ja M&E Teenused OÜ vahel seoses rehviring.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
9. Diskleimer
9.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
9.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab M&E Teenused OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 2 tööpäeva jooksul.
9.3. M&E Teenused OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: Ekslikult on sisestatud vale hind või tehniline viga süsteemis. Sellest tulenevalt on tegemist veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele.
9.4. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud. Toodete infos võib esineda ebatäpsusi. Antud juhul rehviring.ee e-pood ei võta vastutust toote andmete õigsuses.
Rehvide utiliseerimine
Kõik " Rehviring.ee " kliendid k.a firmad, kes ostavad meilt uued rehvid, saavad oma vanad kasutamiskõlbmatuks muutunud vanarehvid tasuta meile jätta. Rehve saab jätta üks ühe vastu, s.t , et iga ostetud uue rehvi kohta saab jätta " Rehviringi " samasuguse vana rehvi. Oleme sõlminud lepingu MTÜ Eesti Rehviliiduga.

Lisainfo telefonil: +372 569-13456 või  [email protected]