OSTUKORV 0 toode toodet 0,00 € on tühi

Kõik uudised

SUVEREHVID 2019 „TEHNIKAMAAILM“ TEST
Suverehvide vahetuse aeg on täie hooga käimas. Kindlasti on väga palju autojuhte, kelle auto vajab uusi suverehve. Täna on rehvide valik läinud nii suureks ja kirjuks, et otsust langetada on väga raske.
Talverehvide test 2018 Tehnikamaailm
“Tehnikamaailm” poolt korraldatud rehvitestid on alati ühed oodatuimad, eriti just talverehvide test, sest testitakse alati põhjamaa tingimustesse sobivaid talverehve. Nii ka aastal 2018.
2018/2019 uued talverehvid
Aeg on juba seal maal, et tuleb hakata taaskord mõtlema, millised „jalanõud“ oma „neljarattalisele sõbrale“ talveks alla saab. Siinkohal teemegi väikese ülevaate 2018/2019 uutest tulijatest.
Suverehvide test Tehnikamaailm 2018
Talv hakkab lõpuks järgi andma ja kevade saabumisega aeg hakata mõtlema suverehvide ostmise peale. Nii nagu varasematel aastatel, siis ka käesoleval aastal aitab rehvide valikule kaasa ajakiri "TehnikaMaailm" rehvitest
Suveks või talveks teine komplekt rehve ja velgi? Mida tasub nende ostul jälgida?
Kindlasti on paljud autojuhid kaalunud mõtet, soetada oma autole teine komplekt talve-või suverattaid. Põhjuseid, miks tasub teine jooks uusi rehve ja velgi osta on päris mitmeid. Mida aga nende ostul peaks jälgima?
Talverehvide test 2017 (Tehnikamaailm)
Naastrehvid ja lamellrehvid on taas hinded saanud. Meile kõige lähemal asuv talverehvide testirada asub Soomes Ivalos, kus Test World OY on rehviteste korraldanud juba 1990-ndadest alates.