OSTUKORV 0 toode toodet 0,00 € on tühi

Kõik uudised

Uued naastrehvid Goodyear Arctic 2, Kumho WinterCraft ice WI32 ning lamellrehvid WI51
Õige aeg on soetada oma autole uued talverehvid. Teeme lühikese kokkuvõtte ning tutvustame esmalt uusi tulijaid. Kes soovib osta oma autole uued naastrehvid ning eelistab tippklassi talverehve, siis Goodyear on valmis saanud oma kõige uuema naastrehvimudeli UltraGrip Arctic 2.
Kvaliteetne pidurite remont ja veermikuremont Tallinnas
Remondime ja hooldame Teie sõiduauto või kaubiku pidurid, samuti teostame veermiku remonti ja mootoriõli vahetust.
Uued talverehvid 2020. „Tehnikamaailm aitab valida“
Kuigi septembrikuu ilmad on veel super ilusad ja soojad, on õige aeg üle kontrollida oma sõiduvahendi talverehvide seisukord. Juhul kui Rehviring vajab uuendamist, siis tekib kohe küsimus, mida valida?
Uus suverehvihooaeg 2020 kohe algamas.
„Talv“ mida meil kahjuks see aasta polnud on peagi läbi saamas ning kohe varsti tuleks oma olemasolevatele auto suverehvidele pilk peale visata. Kui rehviring vajab välja vahetamist, siis tekib kohe küsimus, milliseid rehve valida?
Populaarsed rehvid 2019 ja pikemalt lamellrehvidest
2019 aasta hakkab peagi lõppema. Talverehvid peavad kõikidel autodel all olema alates esimesest detsembrist, seega võib öelda, et rehvivahetuse hooaeg on selleks aastaks läbi saanud.
 Tehnikamaailm testib rehve. Talverehvide test 2019
Iga aastane traditsioon on 2 korda aastas rehve vahetada ja samas ka rehve testida. Põhjanaabrite ajakiri „Tehnikamaailm“ seisab ka 2019 aastal hea selle eest, et rehvitootjad saaks oma uusi tooteid proovile panna ja inimestel oleks hõlpsam valida, mis rehvid oma autole alla osta.