OSTUKORV 0 toode toodet 0,00 € on tühi

Kõik uudised

Uus Rehviring.ee koduleht
Aasta oli 2008, kui M&E Teenused OÜ alustas rehviäriga ja loodi e-pood Rehviring.ee. 8 aastat on möödunud ja täna aastal 2016 on meil hea meel teatada, et valmis on saanud meie uus ja tänapäevane koduleht.
Tehnikamaailm talverehvide test 2016
Taas jõuab talv meile jõudsalt lähemale ning uute naast või lamellrehvide ostul aitab valimisel kaasa meie põhjanaabrite "Tehnikamaailm" rehvitest.
Uued talverehvid 2016/2017
Kuna talv pidi ilmaennustajate sõnul tulema sellel aastal varakult, siis on õige aeg tutvustada mis on uut talverehvide maastikul.
Rehvimärgis. Kas järjekordne pettus?
Tarbijate petmine on viimasel ajal muutunud järjest populaarsemaks. Euroopa Liit kahtlustab, et rehvitootjate poolt vabatahtlikult rehvidele kleebitavad sildid, andmetega märjal pidamise, veeretakistuse ja mürataseme kohta ei vasta tegelikkusele.
Tehnikamaailma suverehvide test 2016
Suverehvide vahetuse aeg on käes ja nagu tavaks, paneb Tehnikamaailm portsu erinevaid rehvimudeleid omavahel taas joonele.
Uus ülisportlik suverehv Continental SportContact 6
Continentali selle suve uudiseks on uus suverehvimudel SportContact 6 (ultra-high-performance) mis disainitud ja välja töötatud ennekõike võimsatele sportautodele nagu näiteks Porsche 911, Audi R8 jne.
  • 1
  • 2