OSTUKORV 0 toode toodet 0,00 € on tühi

Uued naastrehvid Goodyear Arctic 2, Kumho WinterCraft ice WI32 ning lamellrehvid WI51

Uued naastrehvid Goodyear Arctic 2, Kumho WinterCraft ice WI32 ning lamellrehvid WI51

Õige aeg on soetada oma autole uued talverehvid. Teeme lühikese kokkuvõtte ning tutvustame esmalt uusi tulijaid.
Kes soovib osta oma autole uued naastrehvid ning eelistab tippklassi talverehve,  siis  Goodyear on valmis saanud oma kõige uuema naastrehvimudeli UltraGrip Arctic 2. Uuel mudelil on ridamisi uuendusi võrreldes eelmise mudeliga Ice Arctic: Täiesti uus naastutehnoloogia "Arctic Eagle Claw". Naastul on teravam ja õhem naastupea, mis aitab lihtsamini jääd läbida kuid tagab teekatte väiksema kulumise. Lisaks on uuendatud naastude ankurdussüsteemi. Uuel mudelil on rohkem lamelle ning laiemad rehvisooned, mis tagavad lumistes tingimustes suurpärase pidamise. Väga oluline naastrehvide puhul on ka rehvimüra. Võrreldes varasema mudeliga on Arctic 2 rehvil 9% väiksem salongi-ja välismüra, mis on saavutatud naastude paigutuse ja nn. naastupehmenduse tõttu.
Mõnevõrra soodsamast hinnaklassist tooksime välja Korea rehvitootja Kumho, kaks täiesti uut mudelit.
Naastrehvid Kumho WinterCraft ice WI32. Suurendatud on naastude arvu 204 tk rehvi kohta aga samas on vähendatud naastude mahtu, mis on võrreldes eelmise mudeliga 20% väiksemad. Kasutusel on täiesti uus rehvisegu, mis parandab pidurdus-ja kiirendusomadusi jäistes oludes. Samuti on rehvitootja välja toonud väiksema mürataseme ja rehvide pikema läbisõidu.
Lamellrehvid Kumho Wintercraft ice WI51. Tegu on põhjamaa tingimustesse mõeldud pehme seguga lamellrehviga. Uus rehvisegu annab võrreldes eelmise mudeliga kuni 20% parema pidurdusvõimekuse, stabiilsuse ning kontakti teepinnaga.

Endiselt on meie müügitabeli tipus Hankook naastrehvid Ipike Rs2 (W429). Lamellrehvide osakaal hakkab iga aastaga järjest tõusma. Premium klassi lamellrehvidest tooksime välja Michelin X-ice Snow, mis tuli turule aastal 2020.
Väga suurepärast tagasisidet meie klientide poolt on saanud Pirelli naastrehvid Winter Ice Zero 2. Kindlasti aitab talverehvide valikut lihtsustada erinevad talverehvide testid. Lamellrehvide valikul tasub kindlasti eelistada pehme seguga lamellrehve, mis on mõeldud just põhjamaa tingimustesse.