OSTUKORV 0 toode toodet 0,00 € on tühi

2017 uus ja vinge suverehv Continentalilt

2017 uus ja vinge suverehv Continentalilt

Piilume 2017 kevadesse. Nii nagu filmidel on tihti järgmised osad, tuli ka Continentalil välja järg väga populaarsele mudelile PremiumContact 5-le. Meil on hea meel tutvustada uut suverehvimudelit Continental Conti PremiumContact 6. Uue mudeli arendamisel seati eesmärgiks luua rehv mis oleks mugav, täpne, suurema läbisõiduga, väikese veeretakistusega ja mis kõige tähtsam turvaline.
Arendajate sõnul pakub uus rehvimudel tipptasemel pidurdusvõimet (eriti märjal teekattel) saades rehvimärgisele parima võimaliku märghaardumise hinde, milleks on "A". Võrreldes uut mudelit eelmise põlvkonna mudeliga on uuel 15% pikem läbisõit, mis on väga positiivne keskkonna seisukohast ning mis seal salata ka tiba rahakotisõbralikum. Lisaks on lubatud rehvimüra vähenemist 10%. Loomulikult on uude mudelisse pandud hulk uusi innovaatilisi tehnoloogiaid, et muuta Conti rehvide kasutaja sõit veelgi turvalisemaks ja mugavamaks.
Kui eelmisel aastal välja tulnud super sportlike rehvide Conti SportContact 6 mõõduvalik algas alates 19 tollist ning sihtgrupiks olid võimsad sportautod, siis uue PremiumContact 6 kasutajagrupiks nähakse keskklassi autosid ja linnamaastureid. Mõõduvalik tuleb väga korralik. Mõõdud algavad 16 tollist ja lõpevad 21 tolliga. Laiused alates 195mm kuni 275mm. 
Kui hästi insenerid ja keemikud värskelt ilmavalgust näinud rehvimudeliga hakkama said, kas tegu on kullasooritusega, kuuleme juba mõne kuu pärast kui erinevad rehvitestid avalikuks saavad.
Esimesed kümmekond erinevat mõõtu uusi PremiumContact 6 suverehve on juba saadaval ka meie e-poes.