Cart 0 Product Products 0,00 € is empty
Tires and wheels

Meie e-poest leiab rehvid ja veljed ka kõige nõudlikum klient. Rehviring.ee alustas tegevust 2008.a. Tootevalikust leiate tippklassi rehvimargid kui ka soodsama hinnaklassi talve-ja suverehvid. Samuti pakume Saksa firma Ronal, Autec, ATS, CMS ning Anzio kvaliteetseid valuvelgi. Lisaks Itaalia veljed firmadelt WSP, GMP ja Rial. Tooteotsingust ei puudu ka uued plekkveljed ning Exide, Bosch, Loxa jt. firmade autoakud. Saadaval rehvirõhuandurid enamustele automarkidele.
Rehvide ja velgede eest saab tasuda pangalingi kaudu kui ka krediitkaardiga. Suuremate ostude tarbeks "Liisi" ja "Esto" järelmaks. Kõiki meie e-poest ostetud tooteid transpordime soovi korral Teile kullerfirma abiga üle Eesti otse koju või kontorisse. Kiire transpordi eest üle Eesti hoolitseb kullerteenuse ja pakiveo ettevõte "Jet Express". Vähemalt nelja rehvi või velje ostu korral transport üle Eesti tasuta. Ostetud kauba saadame tavaliselt välja 1-2 tööpäevaga.FAQ

Talverehvid ja naastrehvid - millal tohib kasutada Eestis ja mujal Euroopas

Eestis on talverehvid kohustuslikud  alates 01. detsember kuni 01. märts.
Talverehvidena võib kasutada nii lamellrehve kui ka naastrehve. Naastrehvidega tohib sõita 15. oktoober kuni 31. märts
Talviste teeolude korral, ehk erandina tohib naastrehvidega sõita alates 01. oktoober kuni 30. aprill.

Kui Te kasutate oma autol naastrehve ning Teil on vaja sõita teistesse Euroopa riikidesse, siis kindlasti tutvuge sealse seadusandlusega, sest paljudes riikides on naastrehvid keelatud. Naastrehvide kasutus on keelatud järgmistes Euroopa riikides:
Poola, Saksamaa, Hungari, Slovakkia, Tsehhi, Bulgaaria, Horvaatia, Holland, Portugal, Rumeenia, Kreeka, Iirimaa, Serbia, Sloveenia, Hispaania

Kui kasutate lamellrehve, siis veenduge, et peale M+S tähise oleks rehvidel peal ka talvemärgis kus on kujutatud kolm mäetippu ja selle keskel lumehelves.
Alates 01.12.2022 jõustus Eestis uus seadus, mille kohaselt tohib talvel kasutada lamellrehve, mis sisaldavad M+S tähisele lisaks kolme mäetippu kujutavat märgist.
Meie soovitus oleks kasutada talvel pehme põhjamaa seguga lamellrehve. Palju liigub turul ka kõva seguga nn. Kesk-Euroopa lamelle, mis meie tingimustesse ei ole kõige parem valik.


Millist rehvirõhku pean autol kasutama ?

Õige rehvirõhk auto rehvides on väga oluline. Alarõhuga sõites kuluvad rehvid kiiremini, suureneb kütusekulu ning sellega kaasneb ka suurem keskkonna saastatus. Ülerõhuga sõites väheneb haarduvus, mis mõjutab juhitavust ning pikendab pidurdusteekonda. 
Kõige õigem on kasutada ja hoida rehvides rehvirõhku, mis autotootja on Teie autole ette näinud. Kus ma selle info leian?
Levinumad kohad kus Te rehvirõhkude kleebist leida võite: juhipoolselt ukselt, B-piilari (ukseposti) alaservas, kütuseluugi siseküljelt. Kui kleebis pole leitav, siis autoga kaasas olevas manuaalis on rehvirõhud samuti välja toodud.
Kõik rehvirõhud on antud külmalt, ehk enne sõidu algust. Rehvirõhud on ees-ja taga sillal tihti erinevad. Paljudel automarkidel on välja toodud rõhud erinevate rehvimõõtude korral. Lisaks on välja toodud rehvirõhud suurema koormusega sõites (5 inimest ja pagas)
Talveks soovitame lisada autotootja poolt ette antud rõhule 0,2 atm, sest külmade ilmade saabudes rõhk rehvides väheneb.
Kontrollige rehvirõhku regulaarselt (soovitavalt kord kuus). Uuemad autod on küll varustatud rehvirõhku mõõtva süsteemiga aga kui mõõtmine toimub läbi ABS-i,(ehk autol puuduvad rehvirõhuandurid) siis eriti talvel miinus kraadidega väheneb rõhk kõigis neljas rehvis vähehaaval korraga ja süsteem ei pruugi iga kord reageerida.

M+S märgisega rehvid ja uus seadus 2022 - mida peaks teadma

Alates 2022 detsembrist jõustunud seaduse kohaselt tohib talvel kasutada peale naastrehvide ainult selliseid lamellrehve, millel on peale M+S tähise lisaks ka kolme mäetippu ja selle keskel lumehelvest kujutav tähis
Antud märgisega rehve peavad talvel kasutama kõik sõiduautod, kaubikud, O2-kategooria haagised ning lisaks ka L6e ja L7e sõidukid.
On tehtud ka erand, ehk sõidukid mis kasutavad aastaringselt maastikurehve (peavad olema märgistatud POR tähisega) sellistel rehvidel ei pea olema talvemärgist.
Uue seadusega kaasnes ka natukene segadust. Paljud meie kliendid arvasid, et kui lamellrehvidel on kolme mäetippu kujutav märgis peal, siis on kindlasti tegu põhjamaa tingimustesse mõeldud lamellrehvidega. Kahjuks nii see päris ei ole, sest ka kõikidel kõva seguga lõuna-euroopa teedele mõeldud lamellrehvidel on see märgis kenasti olemas kuid põhjamaa tingimustesse soovitame valida pehme seguga lamellrehvid.
Kui Te pole talvel varem lamellrehve kasutanud või tegu on uue mudeliga, soovitame enne rehvide ostu konsulteerida rehvimüüjaga ning täpsustada mis rehviseguga tegu on, sest lamellrehvide valik suureneb iga aastaga ning mudelivalik on tõesti väga kirju.

Suverehvid, talverehvid - mis on minimaalne lubatud mustrisügavus ?

Suverehvide korral on lubatud minimaalseks mustrisügavuseks 1,6 mm (turvaliseks sõiduks eriti märja teekatte korral oleks soovitav vähemalt 3-4 mm)
Talverehvide korral on lubatud minimaalseks mustrisügavuseks 3 mm    (turvaliseks sõiduks talvistes oludes soovitame vähemalt 5 mm)

Uute rehvide valikul peab jälgima kindlasti autotootja poolt ettenähtud koormus-ja kiirusindeksit, samuti lubatud rehvimõõte. Kõige lihtsam on leida info auto tehnilisest passist või maanteeameti kodulehelt, sisestades oma auto registreerimise numbri.