Cart 0 Product Products 0,00 € is empty

Uus suverehvihooaeg 2020 kohe algamas.

Uus suverehvihooaeg 2020 kohe algamas.

„Talv“ mida meil kahjuks see aasta polnud on peagi läbi saamas ning kohe varsti tuleks oma olemasolevatele auto suverehvidele pilk peale visata. Kui rehviring vajab välja vahetamist, siis tekib kohe küsimus, milliseid rehve valida?

Goodyear tutvustas oma uut 2020 suverehvimudelit Goodyear Efficientgrip Performance 2, mis on väga populaarse rehvimudeli Efficientgrip Performance täiendatud mudel, mida toodeti alates 2015.
Vanema mudeli nõrgimaks omaduseks võis lugeda suhteliselt väikest läbisõitu. See viga on parandatud. Uus Efficientgrip Performance 2 lubab tehase sõnul 20% (u.11 000 km) pikemat läbisõitu kui järgmisel testis osalenud konkurendil. Võrdlus on tehtud premium klassi rehvidega nagu Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6Bridgestone Turanza T005 jne.

Arendustegevuse käigus ei ole ära unustatud rehvide kõige olulisemat omadust, milleks on rehvi pidamine. Uuel Goodyeari mudelil oli testis teistest konkurentidest lühim pidurdusteekond nii märjal kui ka kuiva teekatte korral. Efficientgrip Performance 2 mudelit on saadaval 15-17 tolli veljele, 18 ja suurematele mõõtudele on Goodyearil välja pakkuda Asymmetric 5 nime kandev suverehvimudel, mida hakati vähesel määral tootma alates eelmisest suvest 2019. Samal ajal alustas Hankook uue mudeli K127 Ventus S1 Evo3 tootmist, mis on saadaval alates 17 tolli velgedele. 

Taskukohaste hindadega pakume sellel hooajal Hiinas toodetud Landsail ja Sailun suverehve, mõlemil ettevõttel on ette näidata ISO ja/või TÜV sertifikaadid. Valikus on ka soodsa hinnaga Euroopas toodetud Kormoran suverehvid. Erkki Jõgi