Cart 0 Product Products 0,00 € is empty

Uued Continental naastrehvid IceContact 3, VanContact Ice ja VanContact Viking

Uued Continental naastrehvid IceContact 3, VanContact Ice ja VanContact Viking

2015 aasta lõpus oli meil hea meel tutvustada Continentali kõige uuemat naastrehvi, milleks oli IceContact 2. Rehvid tõestasid end väga kiiresti. Kiirelt tõusti naastrehvide testi tippu ja võideti kasutajate usaldus, sest valminud oli tõeliselt turvalised, vaiksed ja mis peamine, väga heade talveomadustega naastrehvid.
Täna aastal 2019 on Continental arendustööga niikaugele jõudnud, et on aeg turule lasta uued tegijad.
Sõiduautodele, maasturitele IceContact 3, kaubikutele VanContact Ice naastrehvid ning pehme põhjamaise seguga VanContact Viking lamellrehvid.
IceContact 3 kõige suurema uuenduse on saanud naastud. Uus ContiFlexStud™ on teepinna järgi painduva elastse kummisäärega rehvinaast, mille märksõnadeks on erakordne jääpidamine, väiksem rehvimüra, teekatte väiksem kulumine ning pikem eluiga, kus rehvide tõhusad sõiduomadused säilivad rehvide eluea lõpuni.
Kui rääkida numbritest, siis võrreldes Continentali eelmise mudeliga IceContact 2 on uuel mudelil 7% parem jääpidamine ning teekatte kulumine lausa 20% väiksem.
Rehvimüra kohta numbrid puuduvad aga võrdluseks on toodud vanemal mudelil 8 kriipsu, uuel mudelil 5.
Kõik Continental naast ja lamellrehvid toodeti aastani 2018 ilma suundmustrita, ehk asümmeetrilised. Alates eelmisest aastast, kui Continental tõi turule oma uue pehme põhjamaa seguga sõiduautodele ja maasturitele mõeldud lamellrehvi VikingContact 7, muudeti tehnoloogiat ning talverehve k.a IceContact 3, hakati tootma suundmustriga.
NB! Uue IceContact 3 mudelil on juures ka väike konks, nimelt revolutsioonilise uue tüübi kumminaastudega (TR tähisega) naastrehve on saadaval ainult alates 17 tolli ja suurematel mõõtudel. 13“-16“ mõõdus on kasutusel traditsioonilised alumiiniumnaastud (TA tähisega) mis on loomulikult liimitud, nii nagu ka varasematel mudelitel.